آموزش طراحی بسته بندی۱۳۹۸-۱۲-۸ ۰۸:۳۱:۳۹ +۰۰:۰۰

توضیحات

آموزش طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی یکی از کاربردی ترین و ملموس ترین جنبه های طراحی گرافیک است که چند سال اخیر به علت تنوع محصولات و رقابت بالا نقشی اساسی در تصمیم مخاطب برای انتخاب آن محصول را به عهده می گیرد؛ شهر ما یزد نیز یکی از قطب های تولید تجاری و کالاهای مختلف است که تشنه حضور طراحان خلاق و کارآزموده جهت هرچه بهتر کردن ارایه ی محصول به بازار هستند. 

نحوه طراحی بسته بندی جزء لازم و ضروری یک محصول است که شناساندن و نگهداری محصول را از تولید تا مصرف بر عهده دارد. طراحی بسته‌بندی، علم، هنر و فناوری محافظت از محصول برای نگهداری، انبار، انتقال و توزیع، ذخیره، فروش و استفاده از آن است به گونه ای که از سویی کمترین آزار در حین تولید تا مصرف به محتوای محصول و از سوی دیگر به محیط زیست وارد گردد. بسته‌بندی شامل مراحل طراحی، ارزیابی، و تولید بسته‌ها می‌شود. بسته‌بندی بطور بسیار جامعی بر زندگی ما سایه افکنده است، بطوری‌که ما در تمام اطراف خود آنرا مشاهده می‌کنیم. وظیفه اصلی بسته‌بندی محافظت از محصول است.

طراحی بسته بندی شامل طراحی فیزیک بسته بندی و گرافیک آن است. در زمان حاضر به نظر می رسد طراحی بسته بندی باید زیر گروه طراحی محصول باشد به گونه ای که به طراحی بسته بندی به عنوان جزئی از کمپین عملیات طراحی محصول نگریسته شده و همپای آن شروع شود و انجام یابد.

  روند و خروجی این دوره :

در ابتدای این دوره به بررسی انواع و اقسام جنس های بسته بندی، فرم های بسته بندی، طراحی های آن، قالب های مختلف و شیوه های اجرایی هریک آشنا و نکات فنی مورد بررسی قرار می گیرد تا با جزییات فنی بسته بندی آشنا شده و پس از آن پروژه های متفاوت بسته بندی شروع به طراحی حجم و پس از آن رویه ی بسته می کنیم. مدیریت اطلاعات، روانشناسی رنگ، روانشناسی نوشتار نیز در این دوره مورد بررسی قرار گرفته و نهایتا به شیوه ی صحیح شما بسته بندی را ارایه می نمایید.

⬅️ جهت آگاهی از دوره های آموزشی مختلف مدرسه دیزاین آکودان اینستاگرام و کانال تلگرام ما را دنبال کنید:

اینستاگرام: https://www.instagram.com/akodanschool/

تلگرام: https://t.me/AKODANSCHOOL

پیش نیازها:

نرم افزار های فتوشاپ و الستریتور

زمانبندی دوره:

درحال ثبت نام اولیه

مدرس:

آقای سید ابراهیم فخرحسینی

قیمت:

800/000 تومان

ثبت نام در این دوره

ثبت نام در دوره

اطلاعات خود را وارد نمائید

ثبت نام دوره طراحی بسته بندی

  • قیمت: 750,000 تومان

اطلاعات تماس:

تلفن: 03536289109
ایمیل: info@iakodan.com
وبسایت: آکودان

شبکه‌های مجازی:

آدرس:

یزد، میدان مهدیه، ابتدای بلوار منتظر قائم، روبروی بانک ملی، طبقه فوقانی دفتر الکترونیک قضایی (مرکز آموزشی آکودان)