داستان آکودان

گروه آموزشی آکودان فعالیت های خودش رو از سال 1393 در زمینه های مختلف طراحی در شهر جهانی یزد آغاز کرد. این گروه بصورت تخصصی دوره های آموزشی حضوری برای علاقه مندان به زمینه های مختلف تبلیغاتی و هنری آغاز کرد و ارزش های بسیاری را برای دانشجویان خود ایجاد کرده است.

رسالت آکودان از ابتدا آموزش کوتاه مدت و فشرده افراد جهت جذب در بازار کار بوده است. از این رو افرادی که در این گروه مشغول به آموزش هنرجویان هستند همگی از جمله موفق ترین افراد در بازار کار در زمینه کاری و تخصصی خود هستند.

وبسایت آکودان نیز از سال 1395 فعالیت های خود را در زمینه آموزش های پروژه محور در زمینه دیزاین، هنر و تبلیغات فعالیت شروع کرد. با توجه به تجربه موفق این گروه در آموزش های پروژه محور و کوتاه تصمیم گرفتیم تا فعالیت های خودرا گسترش داده و آموزش های خود را بصورت ویدئویی در اختیار تمام فارسی زبانان دنیا قرار دهیم.

آموزش های این گروه با هدف آموزش سریع و کاربردی مخصوصا برای طراحانی که در بازار کار فعال هستند آماده شده است. سعی برآن داریم تا با آموزه های خود زندگی شما طراحان را بهتر کنیم و جهت رشد شما در کنارتان باشیم.

در گروه آکودان تصمیم داریم آموزش را بسیار شیرین، نتیجه بخش و کاربردی به شما ارائه بدهیم تا در مدت زمان بسیار کوتاه با ویژگی های مختلف آموزش مورد نظر آشنا شوید. آموزش ها شامل نرم افزارهای کاربردی، کسب و کار، کارگاه های عملی و … است.

سعی ما این است که تمام طراحانی که از آموزش های این وبسایت استفاده می کنند بتوانند به موفقیت کاری و مالی فوق العاده برسند. هدف ما در گروه آموزشی آکودان این است به شما کمک کنیم تا رویاهاتون رو بسازید.

…………………………………………………………………………………………

سوالی دارید از ما بپرسید

منتظر نظرات شما درباره وبسایت گروه آموزشی آکودان هستیم لطفا در بخش نظرات بنویسید تا کیفیت خدمات مان را بالا ببریم.

مطالب مرتبط:

جهت آگاهی از مقالات وبسایت کلیک کنید.

دوره های آموزشی ویدئویی کلیک کنید

⬅️ راستی جهت آگاهی از مطالب آموزشی مختلف آکودان، در اینستاگرام و کانال تلگرام ما عضو شوید:

اینستاگرام: برای دنبال کردن پیج اینستاگرام آکودان کلیک کنید

تلگرام: برای دنبال کردن کانال گروه آموزشی آکودان کلیک کنید. 

اطلاعات تماس:

تلفن: 03536289109
ایمیل: info@iakodan.com
وبسایت: آکودان

شبکه‌ اجتماعی:

آدرس:

یزد، صفاییه، بلوار شهید قندی، جنب شیرینی گلبُن، طبقه پایین مکتبخانه دانش (مرکز آموزشی آکودان)

آدرس و نقشه مدرسه دیزاین آکودان