Project Description

محتوای دوره Adobe photoshop

فتوشاپ، امروز محبوب ترین نرم افزار در میان کاربران است که لایه ها ، فیلترها ، براش ، متن، و غیره را پشتیبانی می کند.

گرافیست ها ، ناشرین کتب و مجلات ، چاپخانه ها ، شرکت های تبلیغاتی ، طراحان سایت ، عکاس ها ، نقاشان هنری طراحان نرم افزارها ، انیمیشن سازها و …. به فتوشاپ احتیاج دارند در مجموع تمامی افرادی که در زمینه گرافیک و سایر زمینه‌هایی که به نوعی با تصویر، رنگ و چاپ سر و کار دارند، کاربرد دارد. طبق آمار معتبر جهانی، بیش از 90٪ کاربران حرفه‌ای که با گرافیک و تصویر سازی در ارتباط اند، نسخه‌ای از این نرم‌افزار را دارند. فتوشاپ ابزاری ست برای همه کسانی که در کامپیوتر با گرافیک ثابت و حتی متحرک سرو کار دارند، از این رو فتوشاپ گستره ی زیادی دارد اغلب افراد با آن سر و کار دارند که طی کردن این دوره می تواند توانایی های و سرعت افراد درحال کار با این نرم افزار را چند برابر کند.

فایل ها در فرمت اختصاصی فتوشاپ (PSD) می تواند به Image Ready ، Illustrator ، Premiere، After Effects و Encore DVD منتقل شود و بالعکس ، از آنها به فتوشاپ منتقل شود.

فتوشاپ قادر به خواندن و نوشتن پرونده‌های تصویری در قالب‌هایی از قبیل  TIFF،  GIF،  JPEG،  PNG و غیره‌است. همچنین فرمت اختصاصی این نرم‌افزار PSD مخفف Photoshop Document یا سند فتوشاپ است.

کاربرد های این دوره :

فتو شاپ در اکثر موارد گرافیکی بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم کاربرد دارد که مواردی را برای شما ذکر می کنیم: بیلبورد ها، پوستر های تبلیغاتی، اوراق اداری ، کاتالوگ، بسته بندی، جلد نشریات، محیط گرافیکی سایت ها،رابط گرافیکی نرم افزار ها، تصاویر تبلیغاتی مختلف و … همه ی این موارد برای زیباتر شدن و حتی به وجود آمدن ، باید از زیر دست های هنرمند عبور کنند که البته هرچه تجربه طراح در ارتباط با این نرم افزار بیشتر شود نتایج بهتر و با سرعت بالاتری خواهد داشت.

پیش نیازها:

ندارد

زمانبندی دوره:

بصورت خصوصی زمانبندی آزاد (آنلاین و یا حضوری)

مدرسین:

آقای علیرضا مهرانپور

قیمت:

هر جلسه 2ساعته 300/000 تومان

ثبت نام در این دوره

ثبت نام در دوره

اطلاعات خود را وارد نمائید

ثبت نام دوره نرم افزار فتوشاپ

  • قیمت: 200,000 تومان

اطلاعات تماس:

تلفن: 03536289109
ایمیل: info@iakodan.com
وبسایت: آکودان

شبکه‌های مجازی:

آدرس:

یزد، میدان مهدیه، ابتدای بلوار منتظر قائم، روبروی بانک ملی، طبقه فوقانی دفتر الکترونیک قضایی (مرکز آموزشی آکودان)