Project Description

آموزش 3DMax Vray

3ds Max یک نرم افزار فوق العاده قوی برای شبیه سازی واقعیت است و در آن می توانید دنیای بیرون را بصورت مجازی ساخته و توسط دوربین در آن حرکت کنید و از زوایای مختلف به محیط تسلط داشته باشید. 3ds Max مرتب توسط توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدئویی، بسیاری از استودیوهای تبلیغات تلویزیونی و استودیوهای مجسم‌سازی معماری مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این برنامه همچنین در جلوه‌های ویژه سینمایی و مجسم‌سازی اولیه فیلم‌ها استفاده می‌شود.

کاربرد های آموزش 3ds Max :

کاربرد های نرم افزار بسیار گسترده و وسیع می باشد.نرم افزار 3ds Max یک نرم افزار گسترده با قابلیت های فوق العاده بالا می باشد که از آن برای شبیه سازی از ساخت دستگاههای صنعتی گرفته تا ساخت و تولید انیمیشن و فیم های هالیوودی استفاده می شود. در این نرم افزار قادر به ایجاد و ساخت اجسام و همچنین قادر به ساخت و اعمال متریال و تکسچرهای طبیعی وایجاد نور و سایه در محیط وایجاد گرد و خاک و مه و طوفان و همچنین خلق صحنه های اکشن و انفجار مصنوعی و …. خواهید بود. همچنین قادر خواهید بود انواع نور های مصنوعی و طبیعی را شبیه سازی کنید.

اما در این دوره طراحی فضا، امبینت و طراحی سه بعدی دکوراسیون و همچنین پرزنت کاشی و سرامیک در فضای سه بعدی معماری را در این نرم افزار آموزش می بینید. 

⬅️ جهت آگاهی از دوره های آموزشی مختلف مدرسه دیزاین آکودان اینستاگرام و کانال تلگرام ما را دنبال کنید:

پیش نیاز ها:

ندارد

زمانبندی دوره:

بصورت خصوصی زمانبندی آزاد (آنلاین و یا حضوری)

مدرسین:

آقای علیرضا مهرانپور

قیمت:

هر جلسه 2ساعته 400/000 تومان

ثبت نام در این دوره

ثبت نام در دوره

اطلاعات خود را وارد نمائید

محتوا دوره 3DMax Vray

  • قیمت: 200,000 تومان

اطلاعات تماس:

تلفن: 03536289109
ایمیل: info@iakodan.com
وبسایت: آکودان

شبکه‌های مجازی:

آدرس:

یزد، میدان مهدیه، ابتدای بلوار منتظر قائم، روبروی بانک ملی، طبقه فوقانی دفتر الکترونیک قضایی (مرکز آموزشی آکودان)