Project Description

محتوا دوره پرزنت شخصی

ارایه شخصی جهت کسب جایگاه شغلی و با یک اثر گرافیکی تفاوت هایی دارد. در دوره آموزش پرزنت شخصی شما بصورت کوتاه مدت با آن آشنا می شوید.

اهمیت آموزش پرزنت شخصی و پرزنت صحیح طرح از اینجاست که معمولا طراحان زمان و زحمات زیادی برای خود و یا تخصص های شخصی و کارآمد جهت بازار را انجام می دهند. اما از اصلی ترین و نهایی ترین جنبه ی کار که همان پرزنت یا ارایه نهایی شخص، به مخاطب را غافل می شوند و به اجرا در نمی آورند. این باعث ازدست رفتن موقعیت های شخصی شده و یا فردی دیگر که دارای لیاقت کمتری دارد جایگاه او را اشغال می کند.

دانستن علم ارایه و توانایی انجام آن می تواند ارزش مادی و معنوی شما را بسیار بالا برده و می توانید به یکی از مهمترین ارکان اصلی در زمینه کاری خود که همان پرزنت ارزشمند است دست یابید. نکته ی دیگر که می توان درباره ی پرزنت اضافه کرد لذتی است که شما در هنگام دریافت بازخورد مخاطب از دیدن پرزنت شخصی خود و یا پرزنت صحیح طرح دریافت می کنید.

کاربرد های آموزش پرزنت شخصی :

پرزنت شخصی در مواردی مانند کسب جایگاه شغلی و یا ترغیب مشتری جدید به کار با شما ، قیمت دهی راحت تر به مشتری، روش های مدیریت مشتری یا حتی پرزنت گروهی بصورت مستقیم کاربرد دارد.

⬅️ جهت آگاهی از دوره های آموزشی مختلف مدرسه دیزاین آکودان اینستاگرام و کانال تلگرام ما را دنبال کنید:

پیش نیاز ها:

ندارد

زمانبندی دوره:

بصورت خصوصی زمانبندی آزاد (آنلاین و یا حضوری)

مدرس:

آقای علیرضا دانافر 

قیمت:

هر جلسه 2ساعته 300/000 تومان

ثبت نام در این دوره

ثبت نام در دوره

اطلاعات خود را وارد نمائید

ثبت نام دوره پرزنت شخصی

  • قیمت: 200,000 تومان

اطلاعات تماس:

تلفن: 03536289109
ایمیل: info@iakodan.com
وبسایت: آکودان

شبکه‌های مجازی:

آدرس:

یزد، میدان مهدیه، ابتدای بلوار منتظر قائم، روبروی بانک ملی، طبقه فوقانی دفتر الکترونیک قضایی (مرکز آموزشی آکودان)