10 وبسایت کاربردی برای یک گرافیست

معرفی بهترین سایت گرافیکی خارجی که مرجع دانلود طرح های لایه باز رایگان، فایل گرافیکی رایگان، دانلود psd لایه باز رایگان، وکتور لایه باز رایگان، قالب سایت گرافیکی و …

نوشته: علیرضا دانافر
10 وبسایت کاربردی برای گرافیست The Best Websites For Graphic Designers

طراحان حرفه ای برای انجام پروژه های طراحی خود نیاز به منابعی برای دانلود فایل های کاربردی مثل آیکون ها، قالب های آماده تبلیغات تجاری، موکاپ ها، تصاویر گرافیکی ، فایل های لایه باز وکتور، عکس های با کیفیت، فایل گرافیکی رایگان و … دارند. با توجه به این دغدغه در مقاله 10 وبسایت کاربردی برای گرافیست سعی می کنیم کاربردی ترین وبسایت ها برای استفاده و یا دانلود رایگان فایل ها و تصاویر گرافیکی معرفی کنیم.

10 وبسایت کاربردی برای گرافیست The Best Websites For Graphic Designers
www.freepik.com

freepic وبسایتی بسیار کاربردی برای دانلود فایل گرافیکی رایگان، عکس، موکاپ، وکتور، فایل لایه باز فتوشاپ و … که می تونید بصورت رایگان دانلود کنید. این وبسایت از معروفترین و معتبرترین وبسایت های کاربردی در زمینه طراحی گرافیک است.  البته این وبسایت فیلتر است و برای استفاده از آن باید فیلتر شکن داشته باشید. این وبسایت مرجع بسیار عالی برای دانلود فایل برای طراحان گرافیک، طراحان وبسایت و اپلیکیشن و… است. شما بصورت عادی از هر اکانت تنها می توانید روزانه چند تصویر از اون دانلود کنید.

10 وبسایت کاربردی برای گرافیست The Best Websites For Graphic Designers
www.color.adobe.com

ادوبی کالر این یک وبسایت بسیار کاربردی از گروه ادوبی است. شما می توانید بسیار راحت رنگبندی های مناسب را برای مجموعه های طراحی خود انتخاب کنید. از ویژگی هایی که این وبسایت دارد این است که می توانید رنگ ها را ذخیره کرده و در نرم افزارهای مختلف از آن ها استفاده کنید. تهیه پالت رنگ حرفه ای از ویژگی های این وبسایت است.

10 وبسایت کاربردی برای گرافیست The Best Websites For Graphic Designers
www.uplabs.com

وبسایتی بسیار عالی برای دانلود فایل گرافیکی رایگان. در این وبسایت فایل های لایه باز رایگان برای نرم افزارهای مختلف الستریتور، فتوشاپ، افتر افکتس، ادوب ایکس دی را میتوانید دانلود کنید. همچنین طراحانی که در زمینه طراحی وبسایت و طراحی اپلیکیشن فعال هستند می توانند فایل های بسیار کاربردی در زمینه ووردپرس و html و… دانلود کنند.

10 وبسایت کاربردی برای گرافیست The Best Websites For Graphic Designers
www.Dribbbl.com

مطمئنا اگر در زمینه های مختلف طراحی فعالیت می کنید با وبسایت دریبل آشنا هستید. در این وبسایت می توانید آثار بهترین طراحان گرافیست را در سراسر دنیا مشاهده کنید. همچنین منبعی از فایل های مختلف گرافیکی را در دسترس دارید. مرجع دانلود طرح های لایه باز رایگان، دانلود psd لایه باز رایگان، سایت لایه باز رایگان، وکتور لایه باز رایگان، قالب سایت گرافیکی و …

درواقع این وبسایت پلتفرمی مثل شبکه اجتماعی را ایجاد کرده که طراحان آثار خودرا به اشتراک بگذارند. طراحانی در زمینه های مختلف گرافیک، طراحان وبسایت، طراحان UI و UX  و هنرمندان و دیجیتال آرتیست ها در این وبسایت آثار زیادی دارند. این وبسایت منبع بسیار غنی از ایده های طراحی است. همچنین اگر بدنبال شغل در زمینه های مختلف طراحی مثل طراحی گرافیک، موشن گرافیست، طراح Ui طراح UX ، مدیر هنری، طراح محصول، و… هستید، این وبسایت منبع بسیار عالی از مشاغل را در کشورهای مختلف دنیا دارد.

10 وبسایت کاربردی برای گرافیست The Best Websites For Graphic Designers https://www.materialpalette.com/
www.materialpalette.com

اگر در زمینه انتخاب رنگ بدنبال وبسایتی کاربردی هستید این وبسایتت برای شما بسیار مناسب است . شما می توانید بسیار راحت رنگبندی های مناسب را برای مجموعه های طراحی خود انتخاب کنید. تهیه پالت رنگ حرفه ای از ویژگی های این وبسایت است.

10 وبسایت کاربردی برای گرافیست The Best Websites For Graphic Designers https://www.vecteezy.com/
www.vecteezy.com

وبسایتی که می توانید فایل گرافیکی رایگان را دانلود کنید. طراحان در زمینه های مختلف می توانند فایل های لایه باز وکتور را دانلود کنید. البته برخی از طرح ها در این وبسایت بصورت پرداخت مبلغی قابل استفاده است.

تصاویر با کیفیت، فایل های وکتور، آیکون های گرافیکی، براش، و… از جمله فایل هایی است که می توانید از این وبسایت که مرجع دانلود طرح های لایه باز رایگان است استفاده کنید.

10 وبسایت کاربردی برای گرافیست The Best Websites For Graphic Designershttps://www.videezy.com/

www.videezy.com

یک وبسایت متفاوت و بسیار کاربردی برای دانلود رایگان فایل های وکتور، براش و فایل های ویدئویی برای استفاده در نرم افزار های مختلف است. این مرجع دانلود فایل گرافیکی رایگان، طرح های لایه باز رایگان در زمینه های اختصاصی ویدئو است.

10 وبسایت کاربردی برای گرافیست The Best Websites For Graphic Designers https://www.brusheezy.com/
www.brusheezy.com

اگر بدنبال براش های خاص برای طراحی های خود هستید این وبسایت مرجع دانلود براش است. البته می توانید طرح های لایه باز رایگان، psd لایه باز رایگان، وکتور لایه باز رایگان و … نیز از این وبسایت هم دانلود کنید

10 وبسایت کاربردی برای گرافیست The Best Websites For Graphic Designers https://pixabay.com/

www.pixabay.com

وبسایت تخصصی برای دانلود تصاویر با کیفیت رایان است. این وبسایت حدود 2 میلیون عکس در زمینه های مختلف می تواند در اختیار طراحان قرار دهد. همچنین می توانید فایل تصویرسازی های رایگان، طرح های لایه باز رایگان، psd لایه باز رایگان، وکتور لایه باز رایگان ویدئو و موسیقی رایگان و … نیز از این وبسایت هم دانلود کنید

10 وبسایت کاربردی برای گرافیست The Best Websites For Graphic Designers https://365psd.com/

www.365psd.com

در آخرین بخش از مقاله 10 وبسایت کاربردی برای گرافیست ها وبسایت www.365psd.com را معرفی می کنیم. این وبسایت عالی نیز مانند وبسایت های دیگر منبع عظیمی از فایل های لایه باز گرافیکی است. شما می توانید فایل های psdلایه باز رایگان، وکتور لایه باز رایگان، آیکون های گرافیکی لایه باز و … را دانلود کنید.

نظر خودرا درباره مقاله 10 وبسایت کاربردی برای گرافیست در بخش نظرات بنویسید.

مقالات بیشتر

دوره های آموزشی ویدئویی آکودان کلیک کنید

⬅️ جهت آگاهی از دوره های آموزشی مختلف مدرسه دیزاین آکودان اینستاگرام و کانال تلگرام ما را دنبال کنید:

اینستاگرام: https://www.instagram.com/akodanschool/

تلگرام: https://t.me/AKODANSCHOOL

کتاب های PDF
دوره های ویدئویی